Kategorie

Garmin Nuvi 2597T Europe Lifetime

Garmin Nuvi 2597T Europe Lifetime Zobrazit v plné velikosti

Garmin Nuvi 2597T Europe Lifetime.

Více informací

5 100 Kč

 

4 215 Kč bez DPH

Sleva!

-1 000 Kč

6 100 Kč

GPS navigace s kompaktním designem a novým naváděním Garmin Real Directions skrze 5" displej. Jeho výhodou je citlivé ovládání a vynikající čitelnost i na přímém slunci, což je v autě nedocenitelná vlastnost. Navigace má bezplatné doživotní aktualizace map pro celou Evropu, a tak vás nic nezastaví na cestě po nových silnicích. Fulltextové vyhledávání zjednoduší práci s navigací. Zadejte jen libovolný text, který je charakteristický pro cíl.

Řada technologií se postará o bezpečný dojezd do libovolného cíle. Nechybí aktivní řazení do pruhů či vyhledávání adres podle popisných nebo orientačních čísel. Nová technologie Garmin Real Directions je schopna za jízdy řidiči poskytovat jasnější navigační instrukce. Mezi další inovace patří reálné zobrazení dopravního značení a návěstidel i možnost přehledného zobrazení více navigačních tras najednou.

Pokročilá funkce TrafficTrends počítá s údaji o měnící se průjezdnosti silnic v různých denních dobách a dnech týdne. Naopak MyTrends sleduje návyky řidiče a snaží se mu přizpůsobit. EcoRoute umožňuje výpočet ceny paliva pro naplánovanou trasu nebo výuku šetrného jízdního stylu pomocí bodování plynulosti rozjezdů/jízdy a brzdění.

Úhlopříčka:5 " (12,7 cm)
Určení navigace:Auto
Funkce GPS:Eko trasy
Další výbava:Bluetooth
Slot pro paměťovou kartu:Micro SD